Measuremail (8.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Markup
eu: Marka

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Email
eu: Eposta

en: Error
eu: Errorea

en: Options
eu: Aukerak

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Enabled languages
eu: Hizkuntzak gaituta

en: Text field
eu: Testu eremua

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Translate
eu: Itzuli

en: An error has occurred.
eu: Errore bat gertatu da.
