Measuremail (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (23 entries)

en: Markup
ka: კორექტურა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Add
ka: დამატება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Hidden
ka: დამალული

en: Enabled languages
ka: აქტიური ენები

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: Translate
ka: თარგმნა
