Measuremail (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (26 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Required
oc: Requesit

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Options
oc: Opcions

en: Hidden
oc: Amagat

en: Enabled languages
oc: Lengas activadas

en: Text field
oc: Camp tèxte

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Translate
oc: Traduire

en: An error has occurred.
oc: Una error s'es produita.

en: Checkboxes
oc: Casas de marcar

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
