Measuremail (8.x-1.0-beta2) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ

en: An error has occurred.
or: ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଛି।
