Measuremail (8.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Error Message
af: Foutboodskap

en: Weight
af: Gewig

en: Required
af: Verplig

en: Settings
af: Verstellings

en: Update
af: Dateer op

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Error
af: Fout

en: Options
af: Opsies

en: Enabled languages
af: Geaktiveerde Tale

en: Language code
af: Taalkode

en: Translate
af: Vertaal
