Measuremail (8.x-1.0-beta3) - en to bn translation catalogue (20 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Language
bn: ভাষা

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Weight
bn: ভর

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Update
bn: আপডেট

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Email
bn: ইমেইল

en: Error
bn: ত্রুটি

en: Enabled languages
bn: কার্যকর ভাষাসমূহ

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: Translate
bn: অনুবাদ

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
