Measuremail (8.x-1.0-beta3) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Enabled languages
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བའི་སྐད་རིགས

en: Text field
bo: ཡི་གེའི་གནས་ཁོངས

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
bo: གནས་ཁོངས་འདིར་སྤྱད་ཆོག་པའི་ཐོབ་གྲངས། ཡིག་ཕྲེང་རེར་ཐོབ་གྲངས་རེ་དང་༼ཐོབ་གྲངས|ཁ་བྱང༽གི་རྣམ་པའི་ནང་དུ་འཇུག་དགོས།

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
bo: ཐོབ་གྲངས་ནི་གསོག་འཇོག་བྱས་ཡོད་པའི་ཐོབ་གྲངས་ཡིན། ཁ་བྱང་ནི་ཐོབ་གྲངས་མངོན་ས་དང་རེའུ་མིག་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པར་མཁོ།

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
bo: ཁ་བྱང་འདི་ནི་གདམ་ཁ་ཡིན། གལ་ཏེ་ཡིག་ཕྲེང་ཞིག་ལ་ཚིག་རྐང་གཅིག་རང་ཡོད་ན་དེ་ཐོབ་གྲངས་དང་ཁ་བྱང་གཉིས་ཀར་སྤྱོད་རྒྱུ་ཡིན།
