Measuremail (8.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (41 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Privalomas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Email
lt: El. paštas

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Please enter a valid email address.
lt: Prašome įvesti teisingą el. pašto adresą.

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Enabled languages
lt: Įjungtos kalbos

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Translate
lt: Versti

en: Element
lt: Elementas

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: An error has occurred.
lt: Įvyko klaida.

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Add element
lt: Pridėti elementą

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lt: Galimos šio laukelio reikšmės. Įveskite vieną reikšmę eilutėje šiuo formatu raktas|žyma.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
lt: Raktas yra saugoma reikšmė. Žyma naudojama rodant reikšmes ir redagavimo formose.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
lt: Žyma nebūtina: jei eilutė sudaryta iš vienos simbolių eilutės, ji bus naudojama kaip raktas ir žyma.

en: Unique ID
lt: Unikalus ID

en: Basic elements
lt: Baziniai elementai

en: Provides a form element for a single checkbox.
lt: Pateikiamas formos elementas vienam žymimajam laukeliui.

en: Provides a form element for a set of radio buttons.
lt: Pateikiamas formos elementas radijo mygtukų rinkiniui.

en: Provides a form element for input of a single-line text.
lt: Pateikiamas formos elementas vienos eilutės tekstui įvesti.
