Measuremail (8.x-1.0-beta3) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Markup
si: සලකූණ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Label
si: ලේබලය

en: Error
si: දෝෂය
