Measuremail (8.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Markup
ar: ترميز

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Required
ar: ضروري

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Update
ar: تحديث

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Error
ar: خطأ

en: Options
ar: الخيارات

en: Hidden
ar: مخفي

en: Enabled languages
ar: اللغات المفعلة

en: Text field
ar: خانة نصية

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Translate
ar: ترجمة

en: Element
ar: عنصر

en: An error has occurred.
ar: حدث خطأ.

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
ar: القيم المحتملة التي يمكن أن يحتويها هذا الحقل. قم بإدخال قيمة في كل سطر، بالشكل مفتاح|تسمية.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
ar: المفتاح هو قيمة مسجلة. سوف تستخدم التسمية أثناء عرض القيم و تعديل الاستمارات.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
ar: التسمية اختيارية: إذا تضمن السطر قيمة نصية بسيطة، سيتم استخدامها كمفتاح وتسمية.
