Measuremail (8.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (24 entries)

en: Markup
az: İşarələmə

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Update
az: Yeniləmə

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Error
az: Səhv

en: Options
az: Seçimlər

en: Hidden
az: Gizli

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Language code
az: Dil kodu

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Radios
az: Radiolar

en: An error has occurred.
az: Bir səhv baş verdi.
