Measuremail (8.x-1.0-beta4) - en to cy translation catalogue (22 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Language
cy: Iaith

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Update
cy: Diweddaru

en: Add
cy: Ychwanegu

en: View
cy: Gweld

en: Error
cy: Gwall

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Text field
cy: Maes testun

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Translate
cy: Cyfieithu

en: An error has occurred.
cy: Mae gwall wedi digwydd.
