Measuremail (8.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Error
hy: Սխալ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: An error has occurred.
hy: Տեղի է ունեցել սխալ։

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
