Measuremail (8.x-1.0-beta4) - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Required
ku: پێویستە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: Email
ku: ئیمێل

en: Error
ku: هەڵە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Enabled languages
ku: زمانە چالاککراوەکان

en: Text field
ku: خانەی دەق

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: An error has occurred.
ku: هەڵەیەک ڕوویدا

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
