Measuremail (8.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Markup
lv: Marķējums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Error Message
lv: Kļūdas Ziņojums

en: Weight
lv: Svars

en: Required
lv: Obligāts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Email
lv: E-pasts

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Iespējas

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Enabled languages
lv: Iespējotās valodas

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Translate
lv: Tulkot

en: Element
lv: Elements

en: Radios
lv: Radiopogas

en: An error has occurred.
lv: Ir notikusi kļūda.

en: Selected by default
lv: Pēc noklusējuma atlasīts

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lv: Šī lauka iespējamās vērtības. Katrā rindā viena vērtība. Vērtības formāts ir atslēga|nosaukums.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
lv: Atslēga ir saglabātā vērtība. Pazīme tiks izmantota uz ekrāna rādāmās vērtībās un rediģēšanas formās.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
lv: Pazīme ir neobligāta: ja rinda satur vienu simbolu, tas tiks izmantot kā atslēga un pazīme.
