Measuremail (8.x-1.0-beta5) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Weight
ast: Pesu

en: Required
ast: Requeríu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Update
ast: Anovar

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Error
ast: Fallu

en: Options
ast: Opciones

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Text field
ast: Campu de testu

en: An error has occurred.
ast: Hebo un fallu.
