Measuremail (8.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Error
el: Σφάλμα

en: Options
el: Επιλογές

en: Success
el: Επιτυχία

en: Hidden
el: Κρυφό

en: Enabled languages
el: Ενεργοποιημένες γλώσσες

en: Text field
el: Πεδίο κειμένου

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Translate
el: Μετάφραση

en: An error has occurred.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα.

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
el: Οι δυνατές τιμές που θα περιέχει το πεδίο. Εισάγετε μία τιμή σε κάθε γραμμή, στη μορφή κλειδί|ετικέτα.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
el: Το κλειδί είναι η τιμή που αποθηκεύεται. Η ετικέτα χρησιμοποιείται για την εμφάνιση των τιμών και την επεξεργασία των φορμών.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
el: Η ετικέτα είναι προαιρετική: Αν μια γραμμή περιέχει μια μοναδική φράση, θα χρησιμοποιηθεί και ως κλειδί και ως ετικέτα.
