Measuremail (8.x-1.0-beta5) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Required
km: ទាមទារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Error
km: កំហុស

en: Options
km: ជម្រើស

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Enabled languages
km: ភាសា​ដែល​បាន​បើក

en: Text field
km: វាល​អត្ថបទ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: An error has occurred.
km: កំហុស​មួយ​បានកើតឡើង ។

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
km: តម្លៃ​អាច​ដែល​វាល​នេះ​អាច​មាន ។ បញ្ចូល​តម្លៃ​មួយ​ក្នុង​មួយ​ជួរ ក្នុង​ទ្រង់ទ្រាយ ពាក្យ​គន្លឹះ|ស្លាក ។

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
km: ពាក្យ​គន្លឹះ គឺជា​តម្លៃ​ទុក ។ ស្លាក នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ក្នុង​តម្លៃ​បង្ហាញ និង​សំណុំ​បែបបទ​កែសម្រួល ។

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
km: ស្លាក គ្រាន់តែ​ជា​ជម្រើស ៖ ប្រសិនបើ​ជួរ​មួយ​មាន​ខ្សែ​អក្សរ​តែមួយ វា​នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ជា​ពាក្យ​គន្លឹះ និង​ស្លាក ។
