Measuremail (8.x-1.0-beta5) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Email
mn: Имэйл

en: Error
mn: Алдаа

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Text field
mn: Текст талбар

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Translate
mn: Орчуулах

en: An error has occurred.
mn: Алдаа гарлаа.
