Measuremail (8.x-1.0-beta5) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Update
os: Сног кæн

en: Add
os: Бафтау

en: View
os: Фенд
