Measuremail (8.x-1.0-beta5) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Required
sk: Povinné

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Email
sk: E-mail

en: Error
sk: Chyba

en: Options
sk: Nastavenia

en: Success
sk: Úspech

en: Hidden
sk: Skryté

en: Enabled languages
sk: Povolené jazyky

en: Text field
sk: Textové pole

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Translate
sk: Preložiť

en: An error has occurred.
sk: Vyskytla sa chyba

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
sk: Všetky hodnoty, ktoré môže toto pole obsahovať. Vložte jednu hodnotu na riadok, vo formáte kľúč|menovka.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
sk: Kľúč predstavuje uloženú hodnotu. Menovka sa použije na zobrazenie hodnôt vo formulári.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
sk: Menovka je voliteľná: ak riadok obsahuje len jeden reťazec, použije sa ako kľúč i menovka.
