Measuremail (8.x-1.0-beta5) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Error
sr: Грешка

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: An error has occurred.
sr: Дошло је до грешка.

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
