Measuremail (8.x-1.0-beta5) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Required
ug: زۆرۈر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Success
ug: مۇۋەپپەقىيەتلىك

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Enabled languages
ug: قاچىلانغان تىللار

en: Language code
ug: تىل كودى

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش
