Measuremail (8.x-1.0-beta6) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Markup
cs: Značkování

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Language
cs: Jazyk

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Weight
cs: Váha

en: Required
cs: Povinné

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Email
cs: E-mail

en: Error
cs: Chyba

en: Options
cs: Možnosti

en: Please enter a valid email address.
cs: Vložte platnou e-mailovou adresu.

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Hidden
cs: Skryté

en: Enabled languages
cs: Povolené jazyky

en: Text field
cs: Textové pole

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Translate
cs: Přeložit

en: An error has occurred.
cs: Vyskytla se chyba.

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací pole

en: Selected by default
cs: Vybráno jako výchozí

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
cs: Možné hodnoty, které pole může obsahovat. Vložte jednu hodnotu na řádek ve formátu klíč|popisek.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
cs: Klíč je uložená hodnota. Popisek bude použit k zobrazení hodnot v editačním formuláři.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
cs: Popisek je nepovinný: když řádek obsahuje jediný řetězec, bude použit jako klíč i jako popisek.

en: Category %label has been deleted.
cs: Kategorie %label byla smazána.
