Measuremail (8.x-1.0-beta6) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Language
is: Tungumál

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Error Message
is: Villuskilaboð

en: Weight
is: Vægi

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Update
is: Uppfæra

en: Add
is: Bæta við

en: View
is: Skoða

en: Email
is: Netfang

en: Error
is: Villa

en: Options
is: Möguleikar

en: Hidden
is: Falið

en: Enabled languages
is: Virk tungumál

en: Text field
is: Textareitur

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: Translate
is: Þýða

en: An error has occurred.
is: Villa kom upp.
