Measuremail (8.x-1.0-beta6) - en to jv translation catalogue (27 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: Update
jv: Dianyari

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Error
jv: Salah

en: Options
jv: Opsi

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Enabled languages
jv: Basa sing diuripaké

en: Text field
jv: Field tèks

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Language code
jv: Kode bāsā

en: Translate
jv: Terjemahna

en: An error has occurred.
jv: Ānā kesalahan.

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
jv: Biji sing mungkin kanggo field iki bisa ngandhut. Lebokaké sakbiji per baris, nganggo format kunci|jeneng.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
jv: Judhul iki namung pilihan: Yén barisé ānā tembung tunggal, iku arep dadi tembung kunci lan judhul.
