Measuremail (8.x-1.0-beta6) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Markup
kk: Белгілер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Required
kk: Қажетті

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Update
kk: Жанарту

en: View
kk: Қарау

en: Error
kk: Қате

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Translate
kk: Аудару

en: An error has occurred.
kk: Қате жіберілді.
