Measuremail (8.x-1.0-beta6) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Markup
mr: मार्कअप

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Error Message
mr: तृटीचा संदेश

en: Weight
mr: मुल्य

en: Required
mr: आवश्यक

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Update
mr: अपडेट

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: Email
mr: ईमेल

en: Error
mr: तृटी

en: Options
mr: विकल्प

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं

en: An error has occurred.
mr: तृटी आली आहे.
