Measuremail (8.x-1.0-beta6) - en to nl translation catalogue (46 entries)

en: Markup
nl: Opmaak

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Error Message
nl: Foutmelding

en: Weight
nl: Gewicht

en: Required
nl: Verplicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Email
nl: E-mail

en: Error
nl: Fout

en: Options
nl: Opties

en: Success
nl: Succes

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Enabled languages
nl: Ingeschakelde talen

en: Text field
nl: Tekstveld

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Language code
nl: Taalcode

en: Translate
nl: Vertalen

en: Radios
nl: Keuzerondjes

en: Checkbox
nl: Keuzevakje

en: An error has occurred.
nl: Er is een fout opgetreden.

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

en: Update Message
nl: Updatebericht

en: Add element
nl: Element toevoegen

en: Selected by default
nl: Standaard geselecteerd

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
nl: De mogelijke waarden die dit veld kan bevatten. Geef één waarde per regel in het formaat sleutel|label.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
nl: De sleutel is de opgeslagen waarde. Het label is de weer te geven waarde en de invoerwaarde in formulieren.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
nl: Het label is optioneel: als een regel enkel een tekenreeks bevat, zal deze gebruikt worden als sleutel én als label.

en: Unique ID
nl: Uniek ID

en: Email field
nl: E-mailveld

en: Category %label has been deleted.
nl: Categorie %label is verwijderd.

en: New Page
nl: Nieuwe pagina

en: Basic elements
nl: Eenvoudige elementen

en: Provides a form element for a single checkbox.
nl: Biedt een element aan voor een enkel keuzevakje.

en: Provides a form element for a set of radio buttons.
nl: Biedt een element aan voor een reeks keuzerondjes.

en: Provides a form element for input of a single-line text.
nl: Biedt een element aan voor het invoeren van een tekstregel.

en: A unique name for this item. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke naam voor dit item. Dit mag alleen kleine letters, nummers of een laag streepje bevatten.
