Measuremail (8.x-1.0-beta7) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Update
br: Hizivadenn

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Hidden
br: Kuzhet

en: Language code
br: Yezh ar c'hod
