Measuremail (8.x-1.0-beta7) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: Markup
kn: ಗುರುತು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Error
kn: ದೋಷ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Success
kn: ಯಶಸ್ವಿಯಾಗಿದೆ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Element
kn: ಘಟಕ

en: An error has occurred.
kn: ಒಂದು ದೋಷವು ಎದುರಾಗಿದೆ.
