Measuremail (8.x-1.0-beta8) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Translate
ne: अनुवाद
