Measuremail (8.x-1.0-beta8) - en to pl translation catalogue (37 entries)

en: Markup
pl: Znaczniki

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Error Message
pl: Komunikat błędu

en: Weight
pl: Waga

en: Required
pl: Wymagane

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Error
pl: Błąd

en: Options
pl: Opcje

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wpisać poprawny adres e-mail.

en: Success
pl: Sukces

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Enabled languages
pl: Włączone języki

en: Text field
pl: Jednowierszowe pole tekstowe

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Language code
pl: Kod języka

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Radios
pl: Przyciski pojedynczego wyboru

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: An error has occurred.
pl: Wystąpił błąd.

en: Add element
pl: Dodaj element

en: Selected by default
pl: Domyślnie wybrane

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
pl: Dozwolone wartości jakie to pole może zawierać. Należy wprowadzić kolejne wiersze z wartościami w formacie klucz|etykieta.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
pl: Klucz jest wartością zapisywaną w bazie. Etykieta będzie używana podczas wyświetlania i na formularzach służących do edycji.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
pl: Etykieta jest nieobowiązkowa. Jeśli linia zawiera tylko napis będzie on użyty jako klucz i wartość.

en: Email field
pl: Pole email
