Media Abstract (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: File
az: Fayl

en: Default
az: Susmaya görə

en: Reference
az: Istinad

en: Rendered entity
az: Göstərilən varlıq

en: Media types
az: Media növləri
