Media Abstract (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: File
el: Αρχείο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Reference
el: Αναφορά

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
el: Αυτό το πεδίο αποθηκεύει στη βάση δεδομένων το ID ενός αρχείου ως έναν ακέραιο αριθμό.

en: Rendered entity
el: Απεικονιζόμενη οντότητα
