AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Action
af: Aksie

en: Preview
af: Voorskou

en: Score
af: Punt

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Apply
af: Pas toe
