AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Action
ar: إجراء

en: Preview
ar: معاينة

en: Score
ar: الدرجة

en: Warning
ar: تحذير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Pass
ar: نجاح

en: Fail
ar: فشل
