AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Preview
az: Önizləmə

en: Score
az: Hesab

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Apply
az: Yerinə yetir
