AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Status
be: Статус

en: Action
be: Дзеянне

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Score
be: Адзнака

en: Warning
be: Увага

en: Apply
be: Ужыць

en: Pass
be: Пройдзены

en: Fail
be: Правалены
