AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Action
bg: Действие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Apply
bg: Търси

en: MID
bg: КИН
