AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Score
bo: སྐར་གྲངས

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Pass
bo: ལེགས་འགྲུབ

en: Fail
bo: མ་འགྲུབ་པ
