AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Action
cs: Akce

en: Preview
cs: Náhled

en: Score
cs: Skóre

en: Warning
cs: Varování

en: Apply
cs: Použít

en: Pass
cs: Úspěšně dokončeno

en: Fail
cs: Neúspěšné
