AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Action
da: Handling

en: Preview
da: Gennemse

en: Issues
da: Udgaver

en: Score
da: Karakter

en: Warning
da: Advarsel

en: missing
da: mangler

en: Apply
da: Udfør

en: Pass
da: Lykkedes

en: Fail
da: Mislykkedes
