AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Action
de: Aktion

en: Preview
de: Vorschau

en: Issues
de: Newsletter-Ausgaben

en: Score
de: Punktzahl

en: Warning
de: Warnung

en: missing
de: fehlt

en: Apply
de: Anwenden

en: Pass
de: Bestanden

en: Fail
de: Fehler

en: No media selected.
de: Kein Medium ausgewählt.

en: Edit Media
de: Medium bearbeiten

en: AI
de: KI
