AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Action
eu: Ekintza

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Score
eu: Puntuazioa

en: Warning
eu: Kontuz

en: Apply
eu: Ezarri
