AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Action
gl: Acción

en: Preview
gl: Vista previa

en: Issues
gl: Incidencias

en: Score
gl: Puntuación

en: Warning
gl: Alerta

en: missing
gl: perdido

en: Apply
gl: Aplicar

en: Pass
gl: Resultado válido

en: Fail
gl: Fallo
