AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Score
hi: स्कोर

en: Warning
hi: चेतावनी

en: Apply
hi: लागू करें
