AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Action
hr: Akcija

en: Preview
hr: Pregled

en: Score
hr: Rezultat

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Apply
hr: Primjeni

en: Pass
hr: Uspjeh

en: Fail
hr: Neuspjeh
