AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Action
hu: Művelet

en: Preview
hu: Előnézet

en: Issues
hu: Feladatok

en: Score
hu: Eredmény

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: missing
hu: hiányzó

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Pass
hu: Átment

en: Fail
hu: Sikertelen
