AI Media Accessibility Audit (1.0.0) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Action
ja: アクション

en: Preview
ja: プレビュー

en: Score
ja: 得点

en: Warning
ja: 警告

en: Apply
ja: 適用

en: Pass
ja: パス

en: Fail
ja: 失敗
